Kategorie

Nákup přívěsných vozíků na splátky bez navýšení

Speciální přívěsné vozíky

Počet produktů: 9

Speciální přívěsy, přívěsné vozíky.

Podkategorie

 • Přívěsné vozíky pro hasiče

  Hasičské přívěsy můžeme rozdělit podle účelu do dvou kategorií - zásahový přívěs a přívěs pro požární sport. Jsme schopni navrhnout a vyrobit oba typy přívěsů. Hasičské přívěsy tvoříme na základě požadavků SDH nebo HZS a rádi splníme všechny požadavky a přání, které sbor či jednotka od přívěsu očekává.

 • Přívěsné vozíky pro včelaře

  Uvažujete o kočování se včelstvy? Jak ale své včelstvo přestěhovat? Řešením jsou naše specializované přepravníky pro včelstva.

 • Přívěsné vozíky na přepravu jízdních kol

  Přívěsný vozík na přepravu jízdních kol může být skříňový, valník s plachtou nebo speciálně konstruovaný pouze pro převoz kol. Dle počtu kol se určí velikost a celková hmotnost přívěsu.

  Do skříňového nebo přívěsu s plachtou je možné dodat různé typy držáků kol. Kola je pak možné převážet zavěšené ve svislé poloze nebo připěvněné do držáků ve vodorovné poloze.

 • Pojízdné prodejní a prezentační stánky

  Pojízdné prodejní a prezentační stánky jsou navrhženy a vyrobeny na míru. 

  Pojízdné prodejny rychlého občerstvení:

  Mezi přívěsy na občerstvení se nejčastěji jedná o prodej cukrovinek, pečiva, mléčných výrobků a farmářských produktů, pojízdné výčepy, pizzerie apod.


  Prezentační a reklamní přívěsy:

  Prezentace firem a zboží na veletrzích, výstavách a dalších akcích. Ideální, když potřebujete navštívit větší množství akcí. Konstrukční prvky odpovídají nejmodernějším trendům, které v kombinaci s designovým zpracováním ocení jak obsluha přívěsu, tak koncoví zákazníci.