Kategorie

Nákup přívěsných vozíků na splátky bez navýšení

Automobilové nástavby

Automobilové nástavby.

Podkategorie

 • Valníkové nástavby

  Základní rošt nástavby je montovaný z odlehčených pevnostních ocelových profilů s povrchovou úpravou žárovým zinkováním. nebo z hliníkových eloxovaných profilů. Obvodový lem je vyztužený ke zvýšení tuhosti roštu, podlaha je z vodovzdorné protiskluzové překližky nebo hliníková pokládaná do silikonového tmelu.

  Bočnice jsou vyrobené z hliníkových profilů, jsou kompletně demontovatelné včetně sloupků – výška bočnic dle zadání. Plachtová žárově zinkovaná konstrukce je svařovaná z ocelových profilů s dřevěnými latěmi a kompletně rozebíratelná. možnost montáže třístranně shrnovacího systému. Plachtu je možné vyrobit v různých barevných provedeních, případně včetně zadaného reklamního popisu. Nástavbu je možné vybavit hliníkovými příčkami, které zajistí přepravovaný náklad. Nástavby jsou vybaveny sklopnými nebo odnímatelnými zábranami proti podjetí.

 • Sklopné nástavby

  Základní rám i rám sklopné korby jsou svařeny z pevnostních ocelových profilů. Obvodový ocelový lem je vybaven otočnými ložisky umožňující třístranné sklápění. Sklopný rám je vyztužený žebry, v místě hydraulického válce je zesílený. Podlaha je vyrobená z voděvzdorné překližky nebo pozinkovaného ocelového plechu tl. 3mm. Bočnice mohou být hliníkové eloxované nebo ocelové lakované. Nástavby jsou vybaveny sklopnými nebo odnímatelnými zábranami proti podjetí.

 • Skříňové nástavby

  Základní rám nástavby je montovaný z odlehčených pevnostních ocelových profilů s povrchovou úpravou žárovým zinkováním, nebo z hliníkových eloxovaných profilů. Obvodový lem je vyztužený ke zvýšení tuhosti roštu, podlaha je z vodovzdorné protiskluzové překližky nebo hliníková pokládaná do silikonového tmelu s možností další povrchové úpravy.

  Plášť skříně je vyroben buď z hliníkových lamel, sendvičových izotermických panelů skládaných nebo celoplošných izotermických panelů. Střecha skříně může být i celolaminátová nebo z hliníkových pásů. Portály zadních a bočních dveří jsou nerezové s povrchovou úpravou. Kování dveří je nerezové, dveře jsou vybaveny aretací.

 • Výroba odtahovky

  Výroba odtahovek dle požadavků zákazníky.

 • Speciální nástavby

  Speciální nástavby.